Mesaj gönder
Hakkımızda
Baoji Hengtong Electronics Co., LTD

Baoji Hengtong Electronics Co., Ltd., ünlü "Çin'in Batı Sensör Başkenti" - Baoji şehrinde yer alan, 1994 yılında kuruldu.Basınç sensörleri ve basınç vericileri konusunda önde gelen bir yerli üreticisi olarak, şirket yaklaşık 30 yıldır basınç sensörlerinin üretimine adanmıştır.Basınç sensörlerinin satışı7.000 metrekarelik bir fabrika alanıyla, şirketin 150'den fazla çalışanı ve yıllık 300.000 basınç sensörü üretim kapasitesi var.Xi'an gibi çeşitli şehirlerde satış ekipleri var., Pekin ve Guangzhou, ve ürünleri 50'den fazla ülkeye ve bölgeye ihraç edilmektedir.

 

"Teknolojik yeniliklerle yönlendirilen" gelişim felsefesine bağlı olarak," Şirket sürekli değişen pazar taleplerini karşılamak için gelişmiş ve yüksek kaliteli basınç sensörü ürünlerini araştırmaya ve geliştirmeye kararlı.Ek olarak, şirket, her müşterinin ihtiyaçlarını iyice anlayarak, "sonsuz değer yaratan titiz özelleştirme" iş prensibini destekler.Dikkatli özel hizmetler ve ürünler, şirketin amacı sınırsız değer yaratmak ve müşterileriyle uzun süreli işbirliği ilişkileri kurmaktır.

Mesaj bırakın
Daha fazla ürün
Müşteri Dedi

Bize çalışma koşullarının çözümünü verdiğiniz ve bize yüksek kaliteli ürünler sağladığınız için çok teşekkürler. -- Rajesh.