پیام فرستادن
دربارهی ما
Baoji Hengtong Electronics Co., LTD

شرکت الکترونیک Baoji Hengtong Co، Ltd، واقع در مشهور "سرمایه سنسور غربی چین" - شهر Baoji، در سال 1994 تاسیس شد.به عنوان یک تولید کننده داخلی پیشرو از سنسورهای فشار و فرستنده فشار، این شرکت تقریباً 30 سال است که به تولید سنسورهای فشار اختصاص دارد. همچنین یکی از اولین شرکت های فن آوری بالا در چین است که تحقیقات، تولید،و فروش سنسورهای فشاربا مساحت کارخانه بیش از 7000 متر مربع، این شرکت دارای بیش از 150 کارمند و ظرفیت تولید سالانه 300،000 سنسور فشار است.این شرکت تیم های فروش در شهرهای مختلف مانند شیان دارد.، پکن و گوانگژو و محصولات آن به بیش از 50 کشور و مناطق صادر می شود.

 

به فلسفه توسعه "به وسیله نوآوری های تکنولوژیکی هدایت می شود،شرکت متعهد به تحقیق و توسعه محصولات پیشرفته و با کیفیت سنسور فشار برای پاسخگویی به خواسته های همیشه در حال تغییر بازارعلاوه بر این، این شرکت از اصل کسب و کار "تخصیص دقیق، ایجاد ارزش بی نهایت" با درک کامل نیازهای هر مشتری حمایت می کند.از طریق خدمات و محصولات سفارشی دقیق، این شرکت با هدف ایجاد ارزش نامحدود و ایجاد روابط همکاری طولانی مدت با مشتریان خود است.

پیام بگذارید
محصولات بیشتر
مشتری همیشه گفت

از شما تشکر می کنم که به ما راه حل شرایط کاری را دادید و محصولات با کیفیت بالا را به ما ارائه دادید. امیدوارم بتوانیم فضای همکاری بیشتری داشته باشیم -- راجيش